1246

0

В Кабінеті Міністрів України провели нараду зі спиртовиками та законодавцям

09 ноября, 2017 | 12:15

В Кабінеті Міністрів України відбулася нарада під головуванням Першого прем’єр міністра України - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з проблемних питань спиртової галузі.

Про це повідомляє "Agroreview.com".

У нараді також брали участь народні  депутати  України:  Андрій Кіт,  Микола  Люшняк, Микола Кадикало, Ігор Васюник, Андрій Антонищак, Михайло Головко,  Олег Барна та в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко, директор Української асоціації виробників альтернативні транспортних палив «Укрбіопаливо» Тарас Миколаєнко, голова асоціації «Укрводка» Володимира Остапюка.

Учасники робочої зустрічі  погодились із необхідністю напрацювання дієвих механізмів, щодо спрощення та дерегуляції правового регулювання виробництва та обігу спиртовмісних рідин, а також з необхідністю привести національне законодавство до вимог Директиви 92/83/ЄЕС Європейського Парламенту та Ради від 19 жовтня 1992 року щодо гармонізації структур акцизних зборів на спирт та алкогольні напої  (Директива 92/83/ЄЕС) в країнах ЄС щодо звільнення від оподаткування акцизним податком спирт етиловий (алкоголь), який денатурований та використовується для виробництва будь-якого не призначеного для людського споживання товару; спирт етиловий для виробництва лікарських препаратів, оцету, ароматизаторів, шоколаду та інших харчових продуктів.

З даною метою було вирішено створити робочу групу з представників учасників наради, опрацювати  підготовлені  пропозиції  та повторно провести зустріч в останній декаді листопада.

Новости

Читайте также

Украина благодаря введению в эксплуатацию значительных мощностей для производства тепла из газа, термомодернизац

21 ноября, 2017 | 11:21

Украинцам с начала 2017 года были назначены субсидии на возмещение расходов на оплату ЖКУ в размере более 3,49 м

21 ноября, 2017 | 11:16

Будьте в курсе последних новостей нашего сайта!

Вход на сайт

Or log in with...

Комментарии (0)