На фронті зафіксовано 124 боєзіткнення за добу

Суспільство
На фронті зафіксовано 124 боєзіткнення за добу

Російські війська продовжують активні атаки на кількох напрямках, зокрема на Покровському та Південно-Слобожанському, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України вранці 27 жовтня.

Протягом останньої доби зафіксовано 124 бойові зіткнення.

На Північно-Слобожанському та Курському напрямках відбулося одне бойове зіткнення. На Південно-Слобожанському напрямку російські загарбники 18 разів атакували позиції українських військових поблизу Вовчанська, Кам’янки, Строївки, а також у напрямку Бологівки і Дворічанського.

На Куп’янському напрямку зафіксовано дев’ять бойових зіткнень. Лиманський напрямок зазнав восьми атак з боку росії, де ворог намагався прорвати оборону поблизу Карпівки, Середнього, Дерилового та Торського.

На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили дев’ять спроб наступу з боку російських військ, а на Костянтинівському напрямку армія росії здійснила 14 атак у районах Щербинівки, Клебан-Бика, Русиного Яру, Софіївки, Плещіївки та в напрямку Костянтинівки.

«На Покровському напрямку наші захисники зупинили 34 штурмові дії агресора у районах населених пунктів Іванівка, Родинське, Мирноград, Червоний Лиман, Паньківка, Лисівка, Удачне, Новоекономічне, Звірове, Котлине, Молодецьке та у напрямку населених пунктів Покровськ і Новопавлівка», – йдеться в зведенні.

Унаслідок атак російська армія 14 разів намагалась просунутися на Олександрівському напрямку. На Гуляйпільському українські війська зупинили дві спроби росії прорватися поблизу Малинівки та Зеленого Гаю.

На Оріхівському напрямку українські підрозділи зупинили п’ять атак російських військ поблизу населених пунктів Кам’янське, Новоандріївка, Степове та Степногірськ.

Читайте також: Як швидко наступає росія?

На Придніпровському напрямку противник двічі атакував позиції наших захисників у напрямку Антонівського мосту, але без успіху.

На Волинському та Поліському напрямках не виявлено ознак формування наступальних угруповань агресора.

Наші воїни завдають значних втрат окупаційним військам у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал ворога в тилу.

Втрати російських загарбників за минулу добу склали 800 осіб. Українські військові знищили два танки, три бойові броньовані машини, 34 артилерійські системи, одну реактивну систему залпового вогню, 547 безпілотних літальних апаратів та 138 одиниць автомобільної техніки окупантів.

Генштаб Збройних сил України наголосив, що ситуація в районі Покровсько-Мирноградської агломерації та на Очеретинському відрізку Покровського напрямку залишається «складною». За даними військових, сили росії перевищують українські війська в кількості та нарощують наступальні зусилля.

Підрозділи Збройних Сил та інших складових Сил оборони України продовжують виконувати оборонні, пошуково-ударні та штурмові дії, завдаючи ворогу значних втрат.

Британська розвідка в вересні знову підтвердила, що Покровськ залишається пріоритетним напрямком для росії, з найбільшою часткою атак у порівнянні з іншими ділянками фронту.

Поділитись

Новини

15 Грудня 2025

СБУ завдала удару по нафтовій інфраструктурі росії в Каспійському морі

Зеленський відвідає Нідерланди для переговорів 16 грудня

Внаслідок російських обстрілів загинув мешканець Дніпропетровщини

СБУ повідомляє про ураження підводного човна росії з ракетами «Калібр»

Зеленський про продуктивну розмову з делегацією США в Берліні

Астраханський ГПЗ у росії вражений українськими силами оборони

НАТО оголосило про зустріч «Рамштайн» 16 грудня

Зростання експорту IT-послуг та обороту IT-компаній у 2025 році

Переговори України та США у Берліні: підсумки та наступні кроки

У Львові прощалися зі Степаном Гігою: сотні людей на похоронах

В Україні зростає виробництво біоетанолу: нові потужності та експорт

Ключові фактори залучення інвестицій у видобуток в Україні

В Україні зростають ціни на вторинне житло та попит на новобудови

В Україні розпочато відбір до наглядових рад енергетичних компаній

Російська влада зміцнює контроль на Керченському мосту перед святами

Румунія, Молдова та Україна: стратегічний трикутник для відновлення

БІЛЬШЕ НОВИН