СБУ завдала удару по НПЗ у Башкортостані за допомогою дронів

Суспільство
СБУ завдала удару по НПЗ у Башкортостані за допомогою дронів

11 жовтня, вранці, далекобійні дрони Служби безпеки України (СБУ) завдали удару по нафтопереробному заводу «Башнафта-УНПЗ» у місті Уфа, що в республіці Башкортостан. Про це повідомило джерело у спецслужбі.

За інформацією джерела, ударні безпілотники Центру спецоперацій «А» СБУ вразили ціль, розташовану на відстані 1400 кілометрів від України.

Уфа є одним із найбільших нафтопереробних центрів росії, забезпечуючи паливом та паливно-мастильними матеріалами збройні сили. Після вибухів на територію заводу почала прибувати пожежна техніка, а над ним здіймався стовп чорного диму. Попередня інформація свідчить, що загоряння сталося в районі установки для переробки сирої нафти ЕЛОУ-АВТ-6.

«Це вже третій за останній місяць діпстрайк СБУ в Башкортостані — за 1400 кілометрів від України. Такі удари демонструють, що в глибокому тилу росії немає безпечних місць. СБУ може дотягнутися до будь-яких об’єктів на території ворога, які працюють на війну проти України», – зазначив співрозмовник.

З початку 2024 року російські НПЗ та військові об’єкти на території росії регулярно піддаються атакам українських безпілотників.

Генеральний штаб Збройних сил України підтверджує більшість атак, вказуючи на те, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ, а також на примушення росії до припинення збройної агресії проти України».

Поділитись

Новини

15 Листопада 2025

Умєров анонсував відновлення переговорів про обмін полоненими з росією

Лубінець повідомив про ймовірну страту українських військовополонених РФ

Зеленський про терміни виплат за програмою «Зимова підтримка»

Фільм про масові вбивства у Бучі отримав нагороду AIB

Запеклі бої на Запоріжжі: ситуація біля Рівнопілля

Сирський про ситуацію на Покровському напрямку: стратегія та виклики

Українці можуть отримати 1000 гривень допомоги через е-додаток «Дія»

Внаслідок російської атаки в Києві загинули 5 осіб, понад 30 постраждали

Тимур Міндіч виїхав з України на віп-таксі “ТаймЛюкс”

Мирноград залишається під контролем, російський прапор знищено

Трагедія на Харківщині: жителька Гоптівки загинула через FPV-дрон

Укренерго зменшує обсяги відключень електрики в суботу

Зеленський про успішну роботу «Петріотів» під час атаки на Київ

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою Чернишову

14 Листопада 2025

Запорізька АЕС знову втратила живлення однієї з ліній електропередач

Новоросійськ призупинив експорт нафти після атаки українських дронів

БІЛЬШЕ НОВИН