Удар по об’єктам Росії: знищено виробництво дронів
Суспільство
Спецпризначенці Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України здійснили серію ударів по тилових об’єктах росії, про що повідомила пресслужба СБУ 17 лютого.
За інформацією служби, удари були націлені на «ключові елементи військової інфраструктури у ворожому тилу».
Серед уражених цілей виявилися:
- 4 штаби та командні пункти управління;
- 3 місця дислокації особового складу, у тому числі – спецпризначенців ФСБ;
- об’єкт виробництва безпілотних літальних апаратів;
- 2 склади паливно-мастильних матеріалів;
- 2 позиції запуску БпЛА;
- склад боєприпасів;
- логістичний хаб;
- 4 командно-спостережні пункти.
«Ураження цих цілей суттєво ускладнює противнику управління підрозділами, постачання ресурсів та підготовку нових атак. Нічні удари були виконані з використанням безпілотних апаратів «FP-2» компанії «Fire Point» із бойовими зарядами масою 105 кг, що забезпечило високу ефективність операції», – йдеться в заяві СБУ.
Крім того, українські медіа повідомили з посиланням на джерело в СБУ, що служба атакувала безпілотниками завод «Метафракс Кемікалс» у Пермському краї рф, який є одним з найбільших виробників метанолу в росії та Європі.
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, російські регіони, а також окуповані рф території регулярно піддаються обстрілам та атакам безпілотників.
Українська сторона підкреслює, що Сили оборони України продовжують завдавати вогневого ураження військовим об’єктам противника на тимчасово окупованих територіях України та на території рф з метою зниження наступальних спроможностей російського агресора.