Сили спеціальних операцій України завдали удару по складу БПЛА в Донецьку

Події
Сили спеціальних операцій України завдали удару по складу БПЛА в Донецьку

Сили спеціальних операцій України в ніч на 8 грудня завдали удару по об’єктах, розташованим в окупованих Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє командування 9 грудня.

В населеному пункті Донецьк дрони ССО уразили склад безпілотних літальних апаратів (БПЛА) 9 ОМБСР 51А, де зберігалася значна кількість розвідувальних та ударних БПЛА тактичного рівня, а також бойові частини до них. Військові підтверджують, що це був важливий удар по логістичних ресурсах противника.

Крім того, за інформацією військових, дрони ССО також вразили склад паливно-мастильних матеріалів у населеному пункті Сімейкіне, що на окупованій Луганщині. Знищено резервуари з приблизно 6 тисячами кубічних метрів пального.

Останніми днями повітряні сили України фіксують запуски БПЛА з окупованого Донецька, які використовуються під час нічних атак з боку росії.

Читайте також: Дрони СБУ атакували газовий термінал у РФ 5 грудня, вогонь охопив 3 тисячі квадратних метрів – джерело

Редакція Радіо Свобода зазначає, що не має змоги незалежно перевірити дані про ураження. Угруповання, які контролюють окуповані території, а також російське командування не повідомляли про ці події.

З початку повномасштабного вторгнення росії на території України та на окупованих ділянках постійно відбуваються повітряні удари. Найчастіше, у 2024 і 2025 роках, ціллю атак ставали нафтопереробні заводи.

Генеральний штаб ЗСУ підтверджує більшість атак, зазначаючи, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ і примушення рф до припинення збройної агресії проти України».

1 грудня агентство Bloomberg повідомило, що в листопаді Збройні сили України здійснили щонайменше 14 атак на російські нафтопереробні заводи за допомогою безпілотників, що є максимальним показником за місяць з початку війни.

Поділитись

Новини

16 Січня 2026

Зростання публічних інвестицій в український ОПК у 100 разів до 2025 року

Україна продовжує співпрацю зі США: заплановані важливі зустрічі

Чеський уряд запускає програми підтримки для бізнесу на українському ринку

В Україні понад 500 виробників дронів та 20 компаній з виготовлення ракет

ЄС став четвертим у світі покупцем російського викопного палива наприкінці 2025 року

ВМС знищили потужності заводу дронів у Таганрозі

Міненерго закликає обмежити користування потужними електроприладами

Росія планує експлуатацію надр Донеччини до 2031 року

77% українців впевнені у здатності України продовжувати опір агресії росії

Експерти прогнозують скорочення експорту сої в Україні на 37%

Кредит ЄС для України: нові можливості для закупівлі зброї

Лукашенко оголосив про масштабну перевірку Збройних сил Білорусі

ЄС та Британія знизили ціну на російську нафту до $44,1 за барель

Верховна Рада підтримала постанову про захист української мови

ЄС планує стати потужною військовою державою з новою стратегією безпеки

Зеленський зустрівся зі Стерненком для обговорення волонтерства

БІЛЬШЕ НОВИН