1988

STOP ФЕЙК! ДП «Укрспирт» звертається до ЗМІ із проханням не розповсюджувати

30 ноября, 2017 | 11:00

ДП «Укрспирт» звертається до ЗМІ із проханням не розповсюджувати сфальшовані новини. Про це йдеться в офіційній заяві підприємства.

Зокрема, деякі ЗМІ із посиланням на  російське видання «ФОРБС»  поширили  неправдиву інформацію,  що під керівництвом Ю.Лучечко ДП «Укрспирт» протягом 3 кварталів 2017 року збільшив експорт етилового спирту на російські підприємства на 29.6%.

"Зазначена інформація є недостовірною та поширена з метою скомпрометувати менеджмент підприємства та збурити суспільну думку щодо діяльності особисто Юрія Лучечка на посаді виконуючого обов’язки директора ДП «Укрспирт»   та вплинути таким чином на рішення конкурсної комісії щодо відбору кандидата", - йдеться у повідомленні.

ДП «Укрспирт» протягом 2017 року не укладало зовнішньоекономічних контрактів із російськими підприємствами та не здійснював продаж (експорт) етилового спирту до Російської Федерації. Крім того, Ю.Лучечко був призначений на посаду виконуючого обов’язки керівника ДП «Укрспирт» лише в вересні 2017 року, відповідно до розпорядження КМУ №614 від 06.09.2017 року.

Курс нового керівництва підприємства спрямований на ефективну співпрацю з партнерами та дотримання державних інтересів, що викликає роздратування у ділків тіньового ринку.  
"Вимагаємо від редакцій  зняття з ресурсів «псевдо новин»  та  розміщати інформацію, яка базується лише на фактах та підтверджених надійними джерелами або походить безпосередньо від  відділу зав’язків з громадськістю ДП «Укрспирт»", - наголошується у повідомленні.

Новости

Читайте также

В Чехии автобус с украинцами попал в дорожно-транспортное происшествие (ДТП), в ре

19 апреля, 2018 | 09:02

Президент Петр Порошенко подписал закон "О внесении изменений в Уголовный кодекс относительно защиты детей от се

17 апреля, 2018 | 09:16

Украинский олигарх Игорь Коломойский встретился с бизнес-партнером Геннадием Боголю

13 апреля, 2018 | 11:05

Будьте в курсе последних новостей нашего сайта!