1757

"Укрспирт" налагоджує співпрацю з виробниками косметичної продукції

08 ноября, 2017 | 15:40

В ДП «Укрспирт» відбулась робоча зустріч з виробниками парфумерної продукції - головою правління асоціації «Парфумерія та Косметика України» Вікторією Філатовою та заступником генерального директора ТОВ «Супермаш» Людмилою Сікач.

Метою зустрічі було обговорення питання налагодження співпраці між компаніями-виробниками косметичної продукції та Укрспиртом,  створення робочої групи з підготовки пропозицій  законодавчого врегулювання обігу технічних спиртів та спиртовмістовної продукції в Україні.

Основною сировиною для виробництва парфумерії та інших косметичних засобів виступає суміш духмяних речовин на основі спирту етилового технічного призначення, яка в нашій країні має таку ж саму ставку акцизного податку, як і спирт етиловий для виробництва горілки.

Це робить спирт технічний та спиртовмісні рідини неконкурентоспроможними навіть на внутрішньому ринку.

«Через відсутність пільгової ставки акцизного податку на спиртові суміші технічного призначення, ми та  інші виробники косметики вимушені імпортувати сировину для виготовлення своєї продукції із Молдови та Білорусії», - підкреслила заступник директора ТОВ «Супермаш Людмила Сікач.

«Можливість диверсифікації ставки акцизу дозволить запустити виробництво біоетанолу, омивачів та вітчизняної парфумерної продукції. Іншої альтернативи розвитку галузі немає. Пропонуємо об’єднатися у вирішенні цієї проблеми.

Має бути створений механізм громадського лобізму інтересів галузі.

Імпортозаміщення сировини для парфумерної галузі має бути нашим орієнтиром для виробників Це можливо лише при виконання директив Євросоюзу щодо ставок акцизу обігу технічних спиртів», - зауважив в.о директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко.

Новости

Читайте также

В Чехии автобус с украинцами попал в дорожно-транспортное происшествие (ДТП), в ре

19 апреля, 2018 | 09:02

Президент Петр Порошенко подписал закон "О внесении изменений в Уголовный кодекс относительно защиты детей от се

17 апреля, 2018 | 09:16

Украинский олигарх Игорь Коломойский встретился с бизнес-партнером Геннадием Боголю

13 апреля, 2018 | 11:05

Будьте в курсе последних новостей нашего сайта!