“Теперь Большой Брат следит за уровнем сахара и последствиями твоих любовных приключений”, – Скавронский

Мнение
“Теперь Большой Брат следит за уровнем сахара и последствиями твоих любовных приключений”, – Скавронский

Если раньше любой человек, который проживает в Украине, мог самостоятельно решать судьбу информации о состоянии своего здоровья, то теперь можно признать, что медицинские данные украинцев больше не анонимные. Об этом заявляет коммерческий директор “Синэво” Николай Скавронский.

Кінець анонімності та конфіденційності в охороні здоров‘я України

“Якщо раніше будь-яка людина, яка мешкає в Україні, мала змогу самостійно вирішувати долю інформації про стан свого здоров‘я, то тепер можно визнати, що епоха секретів скінчилася.

Раніше, людина мала змогу піти до лікаря, наприклад, до дермато-венеролога і, не називаючи свого справжнього імені, отримати лікарську консультацію. Можливо, якщо з‘ясується, що є деякі пікантні проблеми і для їх вирішення потрібно здати аналізи – їх також можно здати не називаючи свого справжнього імені, а за результатами тестів – отримати лікування, одужати та зберегти свою маленьку таємницю…
…тепер ніяких таємниць, все буде, як на долоні, бо до лікаря чи за аналізами тепер буде тільки з паспортом і справжнім ім‘ям 😞

Як це відбулося?

16 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо питань провадження господарської діяльності з медичної практики.

Усі заклади охорони здоров’я зобов’язані працювати в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Це стосується також і приватних медичних закладів.
Цією постановою внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики – обов’язковою є вимога щодо реєстрації закладів у центральній базі даних ЕСОЗ та ведення електронних медичних записів усіма надавачами медичних послуг.
Постанова набирає чинності з дня її опублікування, тож чекаємо на публікацію повного тексту. Після цього усі заклади охорони здоров’я будуть мати всього 5 місяців, щоб виконати вимоги, тобто приєднатися до ЕСОЗ і вести там медичну документацію.

Я не хочу обговорювати можливі технічні проблеми, які всім приватним клінікам та лабораторіям доведеться вирішувати з підключенням до ЕСОЗ, а проблем буде багато.

Я навіть не хочу дискутувати на тему захищенності ВСІХ медичних даних ВСІХ громадян України від реальних кібер-загроз та легкості чи складності доступу до приватної медичної інформації окремих осіб – тепер Великий Брат дивиться за твоїм рівнем цукру та наслідками твоїх любовних пригод.

Але чи розуміють наші урядовці, що своїм рішенням вони катастрофічно збільшують обсяги тіньового медичного ринку (який раніше був протизаконним тільки з фінансової точки зору) та перетворюють його на підпільний медичний ринок, де тепер головним «кримінальним» елементом і сервісною перевагою за кеш стає… банальна конфіденційність?!
Не кожен захоче лікуватися за свої власні гроші тільки з паспортом і завантаженням всієї інформації про себе кудись на державні сервера.
А якщо буде попит на анонімність (а він буде!) – буде і пропозиція…

Якщо раніше підпільними були казино, то тепер підпільними будуть і медичні клініки.
Як там звучить популярний слоган:
«моє тіло – моє діло»?
Більше ні… навіть за ваші особисті гроші… 😞

P.S. Дуже сподіваюсь, що в наступних роз‘ясненнях ця недолугість буде виправлена, але… хто знає…”, – написал Николай Скавронский.

Поделиться

Новости

24 Лютого 2022

Зеленский провел разговор с Макроном

Илларионов о заседании Совбеза РФ: Выделялся Путин. Видимо, одной из целей было показать безальтернативность

23 Лютого 2022

Верховная Рада ввела в Украине чрезвычайное положение

Эрдоган заявил, что надеется на на скорейшее возобновление переговоров между Россией и Украиной

“Слуга народа” – лидер парламентского рейтинга, следом идет “Европейская солидарность” – опрос

“Наш край” поддерживает действия украинской власти, направленные на консолидацию всех политических сил страны

Ну бля, п…здец, мне уже звонят из “Суспільного”. Нардеп от “Слуги народа” оконфузился после того, как не проголосовал за санкции против причастных к признанию РФ “ЛДНР”. Видео

Когда в Киеве строили соборы, на месте Москвы было болото. Посольство США высмеяло Путина

Рада приняла в первом чтении законопроект о праве на гражданское огнестрельное оружие

Рада рекомендовала СНБО Украины ввести санкции против причастных к признанию Россией “ЛДНР”

В Украине вводится режим ЧП по всей стране – Данилов

В Украине начался призыв в ВСУ резервистов от 18 до 60 лет

МИД Украины рекомендовал украинцам немедленно выехать из РФ

Юрий Косюк решил построить бизнес на песке – СМИ

Байден принял Кулебу в Белом доме

“Родина в опасности”. Гордон призвал Зеленского собрать бывших президентов, премьеров, глав МИД, руководителей спецслужб и крупный бизнес для обсуждения агрессии РФ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ