Домовленості щодо законопроєктів у Верховній Раді України

Політика
Домовленості щодо законопроєктів у Верховній Раді України

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела зустріч з керівниками комітетів Верховної Ради, під час якої були обговорені ключові норми, що стосуються продовження реформ та виконання зобов’язань України перед міжнародними партнерами.

Свириденко зазначила, що до порядку денного буде внесено термінові законопроєкти, стосовно яких вже досягнуто порозуміння. Проте конкретні деталі щодо цих законопроєктів не були розкриті. Для інших питань консультації продовжуватимуться.

«Для забезпечення стабільного міжнародного фінансування Україна, зокрема в рамках Ukraine Facility та програми МВФ, має виконати свою «домашню роботу» для продовження реформ. Ключова роль у цьому – спільна: парламенту та уряду», – написала вона у телеграмі.

На фоні цих домовленостей виникають побоювання щодо парламентської кризи, адже депутати зі значними труднощами голосують за важливі законопроєкти, від яких залежить європейське майбутнє України. Хоча партія президента Володимира Зеленського «Слуга народу» має більшість у парламенті, на практиці це не завжди забезпечує необхідну підтримку для ухвалення рішень у залі.

Поділитись

Новини

21 Квітня 2026

Щоденна хвилина мовчання в Києві: оголошення через гучномовці

У Львові відкрито меморіальну таблицю на честь Джохара Дудаєва

Суд обрав запобіжний захід Ростиславу Шурмі у справі про розкрадання

Патрульні поліцейські проходитимуть підготовку на полігонах під наглядом військових

Постпред України в ООН: Росії знадобиться 1,5 мільйона солдатів для захоплення Донбасу

ЗСУ завдали ударів по НПЗ у Самарській області Росії

ГУР повідомляє про ураження російських десантних кораблів у Севастополі

Зеленський розкрив деталі програми Drone Deal для захисту України

Удар російської армії по Нікополю забрав життя двох жінок

20 Квітня 2026

Причини вибуху біля Рівного: голова ОВА озвучив деталі

Зеленський вимагає перегляду протоколів поліції після теракту в Києві

Двом поліцейським вручили підозру через дії під час стрілянини в Києві

Німецьке МЗС викликало посла росії через погрози об’єктам у Німеччині

Ситуація в Гришиному: Росія посилює тиск на українські позиції

Терехов повідомив про постраждалого внаслідок російського удару по Харкову

ЄС розглядає розблокування кредиту в 90 мільярдів євро для України

БІЛЬШЕ НОВИН