Ірландія оголосила про додаткову допомогу Україні в розмірі 125 мільйонів євро
Політика
Ірландія оголосила про виділення додаткових 125 мільйонів євро на фінансову підтримку України, зокрема 100 мільйонів євро на нелетальну військову допомогу. Цю інформацію підтвердили кілька медіа.
«Додаткові 100 мільйонів євро нелетальної військової підтримки будуть надані, щоб допомогти Україні протистояти щоночним атакам російських ракет і безпілотників. Ірландія також надасть 25 мільйонів євро на постачання енергоносіїв Україні, щоб допомогти протистояти цинічним і безсердечним атакам Росії», – зазначив прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін під час візиту президента України Володимира Зеленського до країни.
Крім того, сьогодні Мартін і Зеленський підпишуть Дорожню карту партнерства між Україною та Ірландією на період до 2030 року.
Ця ініціатива спирається на Угоду про підтримку України та співробітництво між Ірландією та Україною, яка була підписана в Києві 4 вересня 2024 року.
Сьогодні президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська розпочали свій візит до Дубліна, що є їх першим візитом до Ірландії.