Угода та правила

Передрук матеріалів сайту дозволяється за умови наявності активного гіперпосилання (не закритого від індексації пошуковими системами) на сайт NBN.ua. Адміністрація порталу не несе жодної відповідальності за зміст та достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, викладених в інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті NBN.ua з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агенції , незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

Матеріали, опубліковані з посиланням на інформаційні агенції “Інтерфакс”, “Інтерфакс-Україна”, “Українські новини”, УНІАН, “Українська Фото Група”, Reuters не підлягають подальшій републікації чи розповсюдженню у будь-якій формі.

Матеріали, що містяться на веб-сторінках, надаються на існуючих умовах і в наявній формі. Адміністрація порталу не гарантує, що веб-сторінки будуть доступні постійно та вільні від помилок. Адміністрація порталу залишає за собою право в будь-який час змінювати матеріали, що містяться на веб-сторінках, та припиняти доступ до них. Адміністрація порталу не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, фактичні або опосередковані збитки, втрачену вигоду, тимчасове припинення діяльності, що виникли в результаті використання або неможливості користування цією послугою, у тому числі і у випадку, коли Адміністрація порталу була повідомлена про можливості таких збитків. Адміністрація порталу може розміщувати на веб-сторінках порталу посилання на інші сайти мережі Інтернет, які належать або обслуговуються третіми особами. При переході на такі сайти третіх осіб ви повинні ознайомитися та погодитись з правилами користування даними сайтами до використання наявних на них матеріалів. Цим ви також підтверджуєте свою згоду з тим, що Адміністрація порталу не контролює вміст таких сайтів та не несе жодної відповідальності за зміст матеріалів, створених та опублікованих на вказаних сайтах третіх осіб. Крім того, посилання на сайт, що не належить Адміністрації порталу, не передбачає, що Адміністрація порталу підтримує даний сайт або продукцію або послуги, зазначені на ньому.

Поділитись