В Ровно женщина решила рожать дома с доулой и умерла

Події
В Ровно женщина решила рожать дома с доулой и умерла

В Ровно умерла 34-летняя женщина, которая приняла решение рожать ребенка дома. Она заранее готовилась к родоразрешению, договорившись с “духовной акушеркой”, но в процессе возникли осложнения – роженица потеряла много крови и ее не удалось спасти. Правоохранители открыли уголовное производство об умышленном убийстве с пометкой “несчастный случай”.

Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции региона на своей странице в Facebook.

Трагический инцидент произошел в субботу, 23 января. В полицию в 19:30 (по киевскому времени) поступило сообщение от медиков, что после оказания помощи в больнице умерла 34-летняя женщина, которая рожала ребенка самостоятельно по месту жительства.

По данным правоохранителе, женщина, проживавшая на улице Неофита Кибалюка в областном центре, в течение беременности не состояла на медицинском учете. После того как она родила крупного мальчика весом 4,5 кг, она потеряла сознание. Родственники вызвали скорую.

“В домашних условиях она родила сына. Его жизни ничего не угрожает. Однако, спасти его мать не удалось”, – рассказали в полиции.

Правоохранители начали уголовное производство по предварительной квалификации по статье об умышленном убийстве с пометкой “несчастный случай”.

Как рассказала главный врач КНП “Родильный дом” РМР Светлана Муравская, роженица более 3 часов после рождения ребенка истекала кровью, а “духовная акушерка” не принимала никаких мер, пишет ТСН.

“Доброго дня, шановна спільното! Хочу поділитися з Вами досвідом домашніх пологів, які відбулися у нас в місті. Жінка, 2 вагітність, стала на облік по вагітності в 34 тижні вагітності. Із обстежень – ЗАК (гемоглобін 82), ЗАС – норма. Жінка вегетаріанка. Від прийому препаратів заліза категорично відмовилась. В анамнезі – вагінальні пологи в 2013 році, вага дитини 4400. В жіночу консультацію приходила тричі. Гемоглобін в динаміці через 3 тижні – 81 г/л. Від всіх запропонованих обстежень – відмовилась.  Жінка повідомила в жіночу консультацію, що збирається народжувати вдома, з доулою. З нею та ії чоловіком була проведена бесіда про безпечність пологів в умовах пологового будинку.  23.01.2021 о 18:20 жінка доставлена бригадою ШМД після домашніх пологів, які зі слів родини відбулися о 15:15. Народився живий хлопчик, 4570 г. Після пологів пуповину не пересікали. Крововтрата, зі слів чоловіка – близько 5 літрів. Зі слів доули – «трошки більше літра».  При госпіталізації, стан вагітної вкрай важкий, на зовнішні подразники не реагує, не контактна. Артеріальний тиск 40/0 мм.рт.ст. Пульс на центральних та периферичних судинах не визначається. Аускультативно, за 10 секунд визначається 2 серцевих скорочення. Негайно розпочата серцево-легенева реанімація. Спроба забору крові на дослідження – невдала.  При зовнішньому огляді – зі статевих шляхів візуалізується неклемована пуповина. На фоні СЛР проведена ручне відділення плаценти та виділення посліду.  О 19:10 констатована смерть породіллі”, – рассказали в соцсети медики больницы.

Поділитись

Новини

17 Липня 2023

у США відреагували на повідомлення, що країни Європи ще чекають дозволу

19 Квітня 2023

Як жити спокійно та не ображатись на людей: поради психологів

21 Березня 2023

Шольц не очікує, що війна Росії проти України «завершиться найближчим часом»

9 Березня 2023

Як зберегти хліб свіжим і хрустким довше: поради

«Одного дня наше везіння вичерпається» – Ґроссі про знеструмлення ЗАЕС через ракетну атаку

Мітингувальники в Тбілісі вирішили почати «облогу парламенту»

Джонні Депп на продажі власних картин вже заробив $5,4 млн

Зеленський анонсував санкції проти тих, «хто намагається послаблювати державу»

Поліція розігнала учасників мітингу перед парламентом Грузії

Дженна Ортега потрапила у курйозну ситуацію завдяки плямі на вбранні

Міністри оборони ЄС шукають спосіб підтримати Україну боєприпасами

Війська РФ вдарили по Києву, на місце вибухів виїхали всі служби – Кличко

Як правильно розмістити продукти в холодильнику: є певні хитрості

8 Березня 2023

Путін готовий до багаторічної війни «на виснаження» – розвідка США

Нові сім’ї тварин у зоопарку Київ: милі фото

Ґутерріш заявив у Києві про «критичну важливість» продовження зернової угоди

БІЛЬШЕ НОВИН